Benefity w Value Media

Jakie benefity oferuje swoim pracownikom Value Media? Lista jest długa i wciąż rośnie. Sprawdź, co na Ciebie czeka!

Rozwijaj się z nami

Międzyzespołowa wymiana wiedzy

W naszym #OneTeam znajdziesz ekspertów z dziedziny mediów, marketingu, technologii, analizy danych, kreacji, gamingu, marketplace’ów czy influencer marketingu. To oznacza swobodny przepływ wiedzy nie tylko w najbliższym otoczeniu, ale całej grupie. Żeby ułatwić jej wymianę, stworzyliśmy instytucję Mega Zespołów, czyli multikompetencyjnych grup, w których możemy uczyć się od siebie nawzajem. 

Zajęcia z angielskiego i niemieckiego

Sesje trwają 1,5 godziny i odbywają się raz w tygodniu. Możesz wybrać, który z tych języków przyda Ci się bardziej. Grupy formuujemy na podstawie testów i krótkich rozmów zapoznawczych. Na zajęciach mocno stawiamy na mówienie - zależy nam nie tylko na podniesieniu ogólnego poziomu znajomości języka, ale też na przełamaniu popularnej “blokady”.

Program Best Performer

Best Performer to program rozwojowy skierowany do naszych kolegów i koleżanek wykazujących się ponadprzeciętnymi wynikami w pracy. Czeka na nich budżet do wykorzystania na szkolenia, kursy i inne inicjatywy rozwojowe i mentoring z ekspertami. 

Program People Manager

To cykliczny program rozwoju kompetencji managerskich i liderskich w GOM. Każda edycja jest inna, bo nasze potrzeby też się zmieniają :) 

Do programu zapraszamy osoby, które w swojej roli zarządzają pracą innych osób w zespołach. Realizując program korzystamy ze szkoleń przygotowanych i prowadzonych zarówno przez trenerów wewnętrznych, jak i ekspertów z zewnątrz. 

Inspirujące Czwartki

W każdy czwartek poświęcamy godzinę na dzielenie się wiedzą z całą firmą. Podczas webinaru opowiadamy o nowych narzędziach, ciekawych rozwiązaniach, ważnych case studies i wielu innych.

Pracuj tak, jak lubisz

Praca hybrydowa - na stałe!

W tryb pracy hybrydowej weszliśmy w marcu 2020. To było płynne przejście ze względu na stopień cyfryzacji naszej organizacji. Po przeprowadzeniu wewnętrznych konsultacji doszliśmy do wniosku, że nie chcemy rezygnować z tego modelu w czasach  new normal. Wypracowaliśmy wewnętrzne zasady współpracy w hybrydzie i postanowiliśmy, że nie wrócimy już do klasycznego trybu - nawet po pandemii.

W piątki pracujemy do 15!

Dzięki temu zyskujesz 2 godziny tygodniowo na rozwój swoich pasji lub czas z bliskimi. Tak, nasi klienci też o tym wiedzą:)

Bonusy

Program rekomendacji pracowników Podaj Dalej

Za polecenie pracownika, który zostanie z nami po okresie próbnym, otrzymasz od nas bonus pieniężny. Jego wysokość będzie zależec od stanowiska. 

Bonusy uznaniowe

Za ponadprzeciętne wyniki nagradzamy premią uznaniową, przyzawaną kilka razy w roku.

Program doceniania Spontanus

Co miesiąc każdy pracownik ma możliwość zgłoszenia kolegi lub koleżanki do nagrody Spontanusa. To nasz sposób na docenienie ponadprzeciętnego zaangażowania w ramach jednej z czterech firmowych wartości: Be Bold, Be Open, Try Harder i Focus on Impact. Do wygrania jest bonus finansowy, dzień wolny lub kolacja z jednym z członków zarządu.

Bobonus dla nowych rodziców

Przez rok po urodzeniu pierwszego dziecka otrzymujesz od nas miesięcznie dodatkowe 500 zł:)

Pamiętamy o rocznicach

Z okazji każdej rocznicy zatrudnienia otrzymujesz od nas bilet do kina, ale to nie jedyna forma docenienia, że wciąż jesteś z nami. Z okazji 5 lat razem dostajesz od nas dwa nowe benefity - dodatkowe 10 dni urlopu oraz ubezpieczenie na życie o wartości 1mln zł!

Trzymaj formę!

Opieka medyczna w Allianz

Pracując w Value Media możesz liczyć na ubezpieczenie zdrowotne w firmie Allianz. Pakiet podstawowy pokrywa w całości pracodwca, natomiast przy bardziej rozbudowanych wariantach oferujemy dofinansowanie. Za dodatkową opłatą ubezpieczeniem możemy też objąć Twoich bliskich.

Dostęp do platformy wspierającej zdrowie psychiczne

Zespół Value Media ma dostęp do platformy wspierającej dobrostan psychiczny. Możemy uczestniczyć w webinarach i korzystać ze wsparcia ekspertów w formie chatu lub konsultacji online (także z terapeutą). Do korzystania z aplikacji możesz zaprosić jedną bliską osobę.

Karta Multisport

Do wyboru masz kilka wariantów karty - od opcji light na kilka wejść w miesiącu, aż po nielimitowany pakiet. Podobnie jak w przypadku ubezpieczenia, tu też masz możliwość włączyć do benefitu dodatkową osobę.

Owocowe dni

Temat owocowych wtorków obrósł legendą, ale niech pierwszy rzuci myszką ten, któ nie przyjąłby darmowej porcji witamin przez cały rok. Dlatego po pandemii wróciliśmy do tego benefitu i raz w tygodniu korzystamy do woli z sezonowych owoców. 

Drużyny piłki nożnej, siatkówki i koszykówki

Jesteśmy aktywną firmą kochającą współzawodnictwo. Nasi pracownicy integrują się na boiskach różnych rozmiarów i nawierzchni tak często, jak to możliwe. Możesz dołączyć do jednej z naszych drużyn lub założyć swoją!

Jak widzisz, ciężko zamknąć listę benefitów Value Media w kilku zdaniach ogłoszenia. Staramy się opiekować potrzeby naszych kolegów i koleżanek na różnych poziomach - od dbania o formę fizyczną i psychiczną, przez inicjatywy rozwojowe, kończąc na wspólnym celebrowaniu ważnych chwil. 

Jeśli czujesz, że taka kultura organizacji jest Ci bliska, sprawdź nasze oferty: https://valuemedia.pl/dolacz-do-nas/

Do zobaczenia!

Zobacz wszystkie