Kamil Wiszowaty nominowany w tegorocznej edycji konkursu AD wo/MAN Roku

Kamil Wiszowaty, CEO Group One Media nominowany w tegorocznej, szóstej edycji konkursu AD wo/MAN Roku organizowanego przez magazyn PRESS, w kategorii domy mediowe. Warto dodać, że Kamil został wybrany spośród wszystkich szefów domów mediowych już drugi rok z rzędu.

Ideą konkursu jest wyróżnianie osób, których działalność zawodowa i postawa są przykładem dla wszystkich profesjonalistów z branży reklamowej. Dlatego Laureaci nagradzani są za sukcesy w biznesie reklamowym, nowatorstwo i kreatywność oraz promowanie najwyższych standardów pracy w reklamie.

Nominacje zostały przygotowane na drodze konsultacji z ponad 50 specjalistami z agencji reklamowych i domów mediowych, którzy także byli nominowani w poprzednich latach.

Uzasadnienie nominacji:
Podejmował śmiałe inwestycje, które rozbudowały portfolio usług i grupę klientów, co wzmocniło pozycję Value Media. W 2017 roku Kamil Wiszowaty stanął na czele nowo powołanej struktury Group One Media, w skład której wchodzą wszystkie należące do niej spółki mediowe, w tym nowo utworzony dom mediowy RL Media, założony wspólnie z Robertem Lewandowskim. Wiszowaty konsekwentnie tworzy komunikację mediową, opierając się przede wszystkim na kanałach cyfrowych. W ub.r. stworzył specjalizującą się w content marketingu spółkę Labcon, która ściśle współpracuje z Value Media.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni w wyniku głosowania trwającego do 28 marca. Uroczyste ogłoszenie tegorocznych laureatów będzie miało miejsce na Gali AD wo/MAN Roku 2017. Więcej informacji o konkursie znaleźć można na stronie: http://adman.press.pl/.

Zobacz wszystkie