Mediaplus wygrywa przetarg HEG

Spółki należące do Group One, dom mediowy MEDIAPLUS i agnecja reklamowa CHANGE Serviceplan wygrały przetarg na fullservice`ową obsługę marki HEG w całym kanale digital. HEG należy do Hermes Energy Group S.A., firmy z polskim kapitałem, która działa na zliberalizowanym rynku gazu ziemnego w Polsce, ale również jest obecna na europejskim rynku paliw płynnych. Działalność HEG koncentruje się na sprzedaży i dostawach gazu oraz doradztwie dla swoich klientów.

W wyniku wygranego przetargu MEDIAPLUS będzie odpowiedzialny za całokształ działań w kanale digital, m.in. planowanie i prowadzenie kampanii display budujących świadomość i wizerunek marki na polskim rynku oraz działania performance. Z kolei agnecja CHANGE Serviceplan będzie odpowiedzialna za koncepcję kreatywną prowadzonych działań. 
Umowa z HEG ma charakter długofalowy. 

Obie agencje już wcześniej współpracowały z firmą HEG. W marcu 2016, w ramach umowy projektowej, były odpowiedzialne za przygotowanie koncepcji kreatywnej, zaplanowanie i zakup mediów do kampanii wprowadzającej markę HEG na polski rynek.

Zobacz wszystkie