Nasi klienci angażują się w walkę z COVID-19

Jeżeli ktoś myśli, że kryzys dotyka głównie najmniejszych polskich przedsiębiorców, to rozwiejemy te wątpliwości: wszyscy w nim jesteśmy! Od globalnych korporacji, przez sieciowe międzynarodowe holdingi, po polskie duże, średnie i małe przedsiębiorstwa. Kryzys objawia się w każdej gałęzi gospodarki, różni się tylko skala i rodzaj wyzwań. Jest jednak coś, co nas łączy: wszyscy czujemy i wiemy, że czas na solidarność i wzajemną pomoc. 

Mimo kryzysu w wielu branżach i konieczności przygotowania biznesu na nowe, trudne warunki rynkowe, nasi klienci aktywnie działają na rzecz walki z koronawirusem. Godną podziwu postawę prezentują 4F, Lancerto, Adamed, Agata Meble, Media Expert czy Amica. 

W obliczu pandemii firmy nie pozostały obojętne i w ekspresowym tempie dopasowały swoje zasoby do nowych potrzeb społecznych - na przykład rozpoczynając szycie maseczek czy zwiększając produkcję leków. Marki wspierają służbę zdrowia przekazując na jej rzecz środki pieniężne, sprzęt medyczny i wyposażenie AGD, maseczki, posiłki czy leki. Pomoc otrzymały ośrodki w całym kraju.

Zobacz wszystkie