Pracujemy dla SOS Wioski Dziecięce

Nawiązaliśmy długofalową współpracę ze Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce i będziemy odpowiedzialni za kompleksowe działania we wszystkich mediach offline i online. Współpraca rozpoczęła się od przygotowania, kampanii internetowej pod hasłem „Zmień mój plan lekcji”, w której Value Media odpowiada za przygotowanie kampanii display, mailingowej, oraz działań w Google i na Facebooku. W ramach akcji zbierane są fundusze dla dzieci w Kamerunie - https://wioskisos.org/sosafryka_bts/. Akcja potrwa do końca września.

Jednocześnie rozpoczęła się kampania charytatywnych kartek świątecznych, która potrwa aż do Świąt Bożego Narodzenia. Kampania skierowana jest do firm. W ramach akcji można zamawiać kartki świąteczne, z których dochód zostanie przeznaczony na rzecz podopiecznych SOS Wiosek Dziecięcych - http://wioskisos.org/zakup-kartek-swiatecznych//. Value Media w ramach tej aktywności odpowiada za działania SEM.

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce to pozarządowa organizacja dobroczynna, która opiekuje się dziećmi opuszczonymi, osieroconymi oraz tymi z rodzin dysfunkcjonalnych, zagrożonymi utratą opieki rodzicielskiej. Należy do światowego Stowarzyszenia SOS Kinderdorf International. Jest największą na świecie organizacją charytatywną działającą w 135 krajach. W Polsce działa już od ponad 30 lat.

Zobacz wszystkie