Trefl SA. nowym klientem Value Media

Wygraliśmy przetarg na kompleksową obsługę mediową firmy Trefl SA. Odpowiadamy za strategię, planowanie i zakup mediów online i offline. W obszarze digital i influencer marketingu Value Media będziemy współpracować w modelu House of Communication z agencjami Group One: martech i e-commerce SalesTube oraz branded contentową Labcon. 

Wraz z wygranym przetargiem rozpoczynamy całościową obsługę komunikacyjną firmy Trefl SA., wiodącego producenta puzzli w Europie i gier planszowych w Polsce. Trefl ma w swoim portfolio kilkanaście marek i około 2000 produktów, sprzedawanych do ponad 50 krajów na całym świecie.

“Value Media w zaprezentowanej strategii doskonale zaadresowało nasze potrzeby wynikające z obszerności portfolio Trefl oraz ciągłego rozwoju digitalizacji procesów sprzedaży. Wybraliśmy do współpracy partnera, który w rekomendacji doboru kanałów marketingowych wziął pod uwagę wszelkie dane biznesowe, wiedzę o naszych konsumentach i ich potrzebach oraz przedstawił plan realizacji oparty na synergii działań online i offline” - Aleksandra Krzymińska, Dyrektor Działu Marketingu Produktów TREFL SA

Współpraca obejmuje strategię, planowanie i zakup mediów online i offline, w tym TV. Pierwsze działania na szeroką skalę ruszają w październiku wraz z jesienną komunikacją ponad 20 projektów klienta. 

Zobacz wszystkie