Value Media najbardziej dynamicznie rozwijającym się domem mediowym na polskim rynku.
zamknij

Value Media najbardziej dynamicznie rozwijającym się domem mediowym na polskim rynku.

Dom mediowy Value Media, należący do Group One, największej niezależnej grupy komunikacyjnej w Polsce, został niekwestionowanym liderem rankingu polskich agencji mediowych według najnowszego raportu RECMA 2017, notując najwyższą dynamikę wzrostu w ciągu ostatnich 3 lat (+ 292%).

Raport RECMA zestawia największe sieciowe domy mediowe, w oparciu o obsługiwane budżety reklamowe, analizując ich pozycję na rynku oraz długofalową dynamikę wzrostu.
Group One (i należąca do niej spółka Value Media), to jak dotąd jedyne niezależne podmioty prezentowane w publikowanym co roku rankingu. Grupa konsekwentnie stawia na rozwój
i poszerzanie kompetencji, co znalazło odzwierciedlenie w opublikowanym zestawieniu. Value Media zostało liderem rankingu pod względem dynamiki wzrostu (+292%), zdecydowanie przewyższając pozostałe podmioty.
„Najnowszy raport RECMA jest dowodem na to, że nasza strategia znajduje odzwierciedlenie nie tylko w rosnącej z roku na rok satysfakcji klientów, ale również pozwala na nieustanny rozwój i zdobywanie nowych kompetencji. Tak duża dynamika wzrostu oraz skala naszej działalności pokazuje, że z powodzeniem możemy konkurować i wygrywać z najlepszymi agencjami sieciowymi na polskim rynku” – mówi Kamil Wiszowaty, Chief Executive Officer Group One Media.

zamknij
wczytaj więcej