Value Media najbardziej dynamicznie rozwijającym się domem mediowym na polskim rynku.

Dom mediowy Value Media, należący do Group One, największej niezależnej grupy komunikacyjnej w Polsce, został niekwestionowanym liderem rankingu polskich agencji mediowych według najnowszego raportu RECMA 2017, notując najwyższą dynamikę wzrostu w ciągu ostatnich 3 lat (+ 292%).

Raport RECMA zestawia największe sieciowe domy mediowe, w oparciu o obsługiwane budżety reklamowe, analizując ich pozycję na rynku oraz długofalową dynamikę wzrostu.


Group One (i należąca do niej spółka Value Media), to jak dotąd jedyne niezależne podmioty prezentowane w publikowanym co roku rankingu. Grupa konsekwentnie stawia na rozwój i poszerzanie kompetencji, co znalazło odzwierciedlenie w opublikowanym zestawieniu. Value Media zostało liderem rankingu pod względem dynamiki wzrostu (+292%), zdecydowanie przewyższając pozostałe podmioty.


„Najnowszy raport RECMA jest dowodem na to, że nasza strategia znajduje odzwierciedlenie nie tylko w rosnącej z roku na rok satysfakcji klientów, ale również pozwala na nieustanny rozwój i zdobywanie nowych kompetencji. Tak duża dynamika wzrostu oraz skala naszej działalności pokazuje, że z powodzeniem możemy konkurować i wygrywać z najlepszymi agencjami sieciowymi na polskim rynku” – mówi Kamil Wiszowaty, Chief Executive Officer Group One Media.

Zobacz wszystkie