Value Media odpowiedzialne za całość aktywności TAKTO Finanse w mediach digitalowych

TAKTO Finanse dołącza do portfolio klientów Value Media (Group One). Dom mediowy będzie prowadził całość aktywności firmy w mediach digitalowych, w tym głównie kampanie performance, mające na celu pozyskiwanie nowych klientów. Value Media wesprze TAKTO Finanse także w obszarze analityki, optymalizacji strony internetowej oraz wdrażania nowych narzędzi.


TAKTO Finanse, będące częścią grupy Ultimo, oferuje pożyczki ratalne. Firma używa platform digitalowych nie tylko do prezentowania oferty, ale również do edukowania Klientów w obszarze prowadzenia finansów.


Współpraca TAKTO finanse z Value Media, domem mediowym należącym do największej niezależnej grupy komunikacyjnej Group One, obejmie całość aktywności firmy w kanałach on-line, ze szczególnym naciskiem na kampanie performance mające na celu pozyskanie nowych Klientów. Value Media będzie prowadziło także działania w takich obszarach jak analityka, optymalizacja strony oraz wdrażanie nowych narzędzi. Umowa między podmiotami została podpisana na czas nieokreślony.


„Nowi klienci zawsze stanowią dla nas nie tylko wyzwanie, ale i duże źródło satysfakcji. Współpraca z TAKTO Finanse to współpraca z klientem, który od samego początku wie czego chce i jakie wyniki go interesują. Nie ma tutaj miejsca na niejasności i niedopowiedzenia. Działania prowadzone dla TAKTO Finanse w mediach digitalowych, cieszą nas tym bardziej, ze względu na nasze „digitalowe DNA.” Podczas gdy wszyscy inni próbują się dopiero „przestawić” na dominację digitalu, my od początku działamy w tym świecie” – mówi Jakub Bieńskowski, Chief Operations Officer, Value Media


„Value Media przekonało nas do siebie nie tylko swoim doświadczeniem i profesjonalizmem, ale i holistycznym podejściem do biznesu oraz silnym nastawieniem na efekt końcowy prowadzonych działań, czyli sprzedaż. Bardzo cenimy wielopoziomową optymalizację narzędzi oraz wsparcie analityczne na najwyższym poziomie oferowane przez Value Media” – mówi Adelajda Seredyńska-Taratorkin, Starszy Specjalista ds. Marketingu Internetowego, TAKTO Finanse.
 

Zobacz wszystkie