Value Media w czołówce domów mediowych w Polsce wg raportu RECMA

W jesiennej edycji raportu RECMA Value Media pojawiło się z jeszcze lepszymi wynikami niż przed pół roku. Jesteśmy dziś jedną z pięciu największych i najlepiej ocenianych agencji mediowych w Polsce! Jedyną niezależną uwzględnioną w raporcie i to po raz kolejny w ścisłej czołówce - Top 5.

Wysoka pozycja Value Media ma także wpływ na pozycję całej grupy komunikacyjnej Group One, która wyprzedzając sieciowe holdingi mediowe, zajęła wysokie 4 miejsce w ogólnym rankingu RECMA.

Skuteczność

2 miejsce w kategorii New-biz Balance, to potwierdzenie naszej skuteczności biznesowej. Każdy wygrany przetarg, to także dowód na wysoki poziom kompetencji strategicznych, komunikacyjnych, mediowych i analitycznych.

W kategorii Structure niezmiennie utrzymujemy najwyższy poziom i ocenę High Profile. Zdobyliśmy w niej 17 na 21 punktów, zajmując 5 miejsce z 20 zaklasyfikowanych w rankingu agencji mediowych. Co to oznacza? Jesteśmy wystarczająco silni, żeby zadbać o biznes największych!

Raport RECMA "The Qualitative Evaluation Poland" powstał na podstawie 18 wskaźników KPI, w tym: new-biz balance (lipiec 2018 - wrzesień 2019), wzrost biznesu na przestrzeni trzech lat, wzrost portfolio klienckiego, główne zmiany w zarządzaniu i liczba dużych klientów.

Zobacz wszystkie