Value Media wykreuje w telewizji Eve Sleep, markę związaną ze snem!

Eve Sleep jest marką niosącą prawdziwą łóżkową rewolucję – specjalizuje się w projektowaniu i dostarczaniu na rynek produktów sypialnianych w najlepszej możliwej jakości, dzięki czemu można na dobre zapomnieć o wstawaniu lewą nogą. Stworzyli ją pochodzący z Polski Jakub Wieczorek i Jan Bagniewski. Co może zaskoczyć, w ofercie Eve Sleep jest tylko jeden model materaca – tylko dlatego, że to model doskonały. Jest kombinacją komfortu, idealnej temperatury podczas snu, właściwej sprężystości i wytrzymałości, co zapewnia najnowszej generacji pianka memory.

Materace to jednak tylko początek łóżkowego relaksu, który dopełniają designerskie akcesoria takie jak ramy łóżka, poduszki i kołdry, pościele, czy nawet piżamy projektowane we współpracy z prestiżowymi brytyjskimi markami odzieżowymi. Produkty wyróżnia minimalistyczny design i charakterystyczna żółta lamówka.


Każdy zasługuje na to, by porządnie się wyspać. Wiedzą to już dobrze Brytyjczycy, którzy markę EVE Sleep znają i cenią. Teraz przyszedł czas na Polskę. Za launch marki w naszym kraju, w roli strategicznego partnera w zakresie mediów i komunikacji, będzie odpowiadać dom mediowy Value Media, należący do Group One. Będzie odpowiedzialny za przygotowanie strategii kampanii telewizyjnej oraz planowanie i zakup mediów.
Prace nad projektem rozpoczną się już na początku 2018 roku.

Zobacz wszystkie