Value Media zintegrowane z Allegro

Value Media jako pierwszy dom mediowy w Polsce włączył do swojej oferty prowadzenie działań reklamowych w popularnym serwisie Allegro.pl. Klienci Value Media będą mogli trafić z reklamą do osób, które poszukują konkretnych produktów. Dzięki temu właściciele marek wzmocnią sprzedaż i zasięg swoich działań.

Value Media jest pierwszym domem mediowym, który otrzymał certyfikat Allegro Ads. Dzięki tej integracji, Value Media może zaoferować swoim klientom prowadzenie kampanii na Allegro. Allegro Ads (ads.allegro.pl) jest usługą, która umożliwia pokazywanie użytkownikom serwisu reklam, które maksymalnie dopasowane są do tego co aktualnie poszukują na platformie.       


- To doskonałe rozwiązanie dla marek, które szukają nowych sposobów dotarcia do klientów w kanałach digitalowych. Allegro każdego miesiąca odwiedza ponad 12 mln internautów, którzy poszukują bardzo zróżnicowanego asortymentu, więc jest idealnym miejscem do prowadzenia kampanii kontekstowych i kierowania reklam do użytkowników poszukujących już konkretnych produktów - mówi Sylwia Chmielewska, Head of Performance Marketing & Mobile w Value Media. Tym bardziej cieszę się, że możemy taką usługę zaoferować jako pierwsi – dodaje Chmielewska. 

Zobacz wszystkie