Wygrywamy obsługę polskiej marki Dawtona

To kolejna polska marka na sukces której będziemy pracować!

Dawtona Sp. z o.o. to jeden z największych polskich producentów przetworów owoców i warzyw. Jest właścicielem trzech zakładów, wyposażonych w najnowsze linie produkcyjne w Europie, które gwarantują bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość wytwarzanych przetworów. Obecna na polskim rynku od ponad 25 lat rodzinna firma Dawtona współpracuje również z partnerami w sektorze handlu nowoczesnego i tradycyjnego w ponad 30 krajach na całym świecie.

Wygraliśmy długofalową obsługę komunikacji marki Dawtona w procesie zapytania ofertowego, a współpraca ma charakter długofalowy. Pierwszy etap, którego celem jest promocja nowej platformy marki, rozpoczął się pod koniec września. Kampania reklamowa obejmuje przede wszystkim TV oraz szeroko zakrojone działania on-line.

“Ostatni kwartał roku, to bardzo ważny okres w biznesie przetwórstwa warzywno-owocowego. Dlatego do planowanych działań reklamowych zdecydowaliśmy się na wybór domu mediowego, doświadczonego w budowaniu silnych polskich brandów. Mamy poczucie współpracy z partnerem, który koncentruje się nie tylko na celach komunikacyjnych, ale przede wszystkim na kompleksowym podejściu do naszych celów biznesowych i ich realizacji.” - mówi Paulina Podczaczyńska, Brand Manager Dawtona.

Zobacz wszystkie