Z Google do ReveScore

Do zespołu ReveScore dołączył Jacek Józwiak i objął stanowisko Platform Sales Managera. W spółce ReveScore będzie odpowiedzialny za sprzedaż platformy DoubleClick, jej usług do-datkowych oraz za nadzór, wsparcie i prowadzenie szkoleń produktowych w Polsce i całym regionie CEE.


Józwiak z branża internetową związany jest od 2009 roku. Początkowo był redaktorem naczelnym portalu PiłkarskiDziennik.pl, wydawanego przez Metropolitan Media. Następnie zawodowe szlify zdobywał w największej sieci reklamowej w Polsce - Ströer Digital Media, gdzie przez kilka lat odpowiadał za pozyski-wanie powierzchni reklamowych, a następnie adaptację i wdrażanie nowych produktów reklamowych. Od 2015 roku jako Media Buying Solutions Account Manager DoubleClick by Google, odpowiadał za kom-pleksową współpracę z największymi klientami agencyjnymi (w tym Big6) z Polski i regionu CEE oraz wdra-żaniem i szkoleniem nowych partnerów DoubleClick w całym regionie CEE.


- Group One jest najszybciej rozwijającą się grupą marketingową w Polsce, z ogromnym potencjałem i szansą na pozyskanie wielu klientów w całym rejonie CEE. Dlatego nie miałem wątpliwości żeby moje dal-sze zawodowe życie związać właśnie z tą firmą. Już teraz widzimy, że utworzenie ReveScore i nawiązanie strategicznego partnerstwa z DoubleClick by Google było słuszną decyzją. Wciągu zaledwie 2 miesięcy działania spółki udało się pozyskać kilku dużych klientów, a to otwiera nowe możliwości rozwoju również dla mnie. – komentuje Jacek Józwiak Platform Sales Manager ReveScore (Group One).

Jacek Józwiak jest już drugą osobą z Google, która podjęła pracę w Group One. W sierpniu tego roku z Google do Group One przeszła Joanna Czekaj, która objęła stanowisko Managing Director spółki e-commerce performance - SalesTube, gdzie odpowiada za kompleksową strategię i rozwój agencji na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.

Zobacz wszystkie