Netia
zamknij

Netia

Współpraca z Netią rozpoczęła się w grudniu 2012 roku. Obejmuje ona wszystkie działania w Internecie, których celem jest maksymalizacja sprzedaży w dziale e-commerce. W ramach współpracy planujemy między innymi działania mediowe, przygotowujemy kreacje, czy usprawniamy proces zakupowy online.

- Firma Value Media Sp. z o.o., na zlecenie Netia, nieprzerwanie od grudnia 2013 roku zajmuje się doradztwem strategicznym w zakresie komunikacji marketingowej, realizując kompleksową obsługę w zakresie planowania oraz zakupu kampanii w mediach cyfrowych.
Zespół dedykowany do obsługi kampanii posiada kompetencje pozwalające na prowadzenie kampanii realizujących cele zasięgowe/wizerunkowe jak i sprzedażowe, wykorzystując przy tym nowoczesne i zaawansowane technologie. Pracowników firmy cechuje profesjonalizm, terminowość, wysokie kompetencje, proaktywność, innowacyjność oferowanych roziwązań, a także wysoki poziom obsługi klienta. Zespół jest otwarty do odpowiedzi na nasze pytania i problemy biznesowe, jednocześnie oferując doradztwo strategiczne.
Niniejszym rekomenduję Value Media jako skutecznego i profesjonalnego parntera biznesowego, świadczącego usługi na wysokim poziomie.

Michał Kołodziej, Kierownik zespołu e-commerce i komunikacji online

zamknij
wczytaj więcej