Kamil Wiszowaty
zamknij

Kamil Wiszowaty

Managing Director

Jako szef Value Media stoję na straży jakości oferowanych przez nas usług. Nigdy nie chodziło nam o to, by być największym domem mediowym, a najlepszym. Wierzę, iż praca w Value Media polega na nieustannym przekraczaniu oczekiwań naszych Klientów. A do tego potrzebne są nie tylko doskonałe warunki zakupu, czy najnowocześniejsze narzędzia, ale przede wszystkim ludzie. Bo to od zespołu, z którym Klient pracuje, od jego doświadczenia, zaangażowania i pasji, zależy czy osiągniemy kolejny sukces.

Przez ostatnie 5 lat nasza firma powiększyła się pięciokrotnie, ale fundamentalne wartości i cele pozostają bez zmian. Nadal jesteśmy właściwym miejscem dla wszystkich tych, którzy uważają, że klasyczny model planowania mediów jest przestarzały, że wszystko zawsze można zrobić inaczej, lepiej niż proponuje większość rynku. Jesteśmy miejscem dla wszystkich, którzy mają dość sieciowych ograniczeń, korpo reguł i utartych schematów. Wszyscy nasi Klienci i osiągane wspólnie sukcesy biznesowe pokazują, że warto będąc Klientem, oderwać się od stada i pracować z niezależnym domem mediowym, który oferuje zancznie więcej niż tylko media.

Nasz claim Digitally Driven Experience jest najlepszą esencją tego, że w naszych żyłach płynie digital. I to jest coś, co odróżnia nas od tradycyjnych domów mediowych. One zawsze były offline, a dzisiaj, często nieudolnie, strają się pokazać, że są online. My wywodzimy się z digitalu, mamy w tym zakresie największe kompetencję na rynku. W połączeniu ze świetnym zespołem i najlepszymi warunkami zakupowymi tworzy się mieszanka, która jest najlepszą receptą na sukces.

zamknij
wczytaj więcej