Marek Żołędziowski
zamknij

Marek Żołędziowski

Prezes Zarządu Group One

Związany z branżą reklamową od ponad 18 lat, z wykształcenia ekonomista, absolwent podyplomowych studiów z zakresu ochrony własności intelektualnej na Wydziale Prawa UW.

Pracował 11 lat w agencjach sieciowych, gdzie z sukcesem tworzył strategie dla największych międzynarodowych graczy. W wieku 27 lat został prezesem i CEO Saatchi & Saatchi Poland - najmłodszym szefem w światowych strukturach tej sieci. W tym czasie polski oddział dwukrotnie otrzymał tytuł Agencji Roku i był jedną z najczęściej nagradzanych agencji na polskim rynku mediów w wielu kategoriach.

Od 2006 członek zarządu Europe Middle East & Africa. W latach 2006 – 2008 wiceprezes Stowarzyszenia Agencji Reklamowych. W 2008 roku został uznany przez Brief za Człowieka Reklamy Roku. Zwycięzca konkursu Przedsiębiorca Roku 2010 w kategorii Nowy Biznes, organizowanej przez Ernst & Young.

Zarządzanie Group One opiera na niezależności działania oraz innowacyjnych rozwiązaniach implementowanych z rynków światowych. We współpracy z Serviceplanem-jedną najdynamiczniej rozwijających się agencji reklamowych na świecie realizuje strategię rozwoju Group One na rynkach międzynarodowych.

zamknij
wczytaj więcej