Docenieni za Wzrost Roku

W tegorocznej edycji Panoramy Reklamy przygotowanej przez branżowy magazyn Press, nasza agencja została wyróżniona za Wzrost Roku. To był dla nas bardzo dobry rok, co wiąże się przede wszystkim z pozyskaniem budżetów globalnych marek.
W br. Value Media zatrudniło aż 80 nowych pracowników. Miało to związek z pozyskaniem do pełnej obsługi w obszarze digitalu nowych znaczących klientów, wśród których są m.in. Loreal, Idea Bank, TUI, wszystkie spółki Axy, TMS Brokers. W rezultacie powiększenia portfolio obsługiwanych budżetów firma prognozuje na koniec roku 210 mln przychodów, co oznacza 30-proc. wzrost w stosunku do u.br. - podsumowuje Press. 

Poza wzrostem zatrudnienia i przychodów, w mijającym roku miało miejsce kilka kluczowych dla rozwoju agencji wydarzeń. Powstała nowa spółka SalesTube, która kompleksowo obsługuje biznesy e-commerce, jej Managing Directorem została Joanna Czekaj. Nawiązaliśmy również strategiczne partnerstwo z największym na Węgrzech domem mediowym Intermedia Group i powstało Value Media Hungary. Dzięki temu rozpoczęliśmy realizację strategii budowania naszej obecności na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. 

Zobacz wszystkie