Cutting edge end-to-end solutions under one roof

Jako Jeden zespół pracujący dla klienta oferujemy kompleksowe usługi przecząc powiedzeniu, że jak ktoś jest od wszystkiego, to jest do niczego.

Poznaj nasze usługi

Interdyscyplinarny zespół strategów

Naszym wyróżnikiem na pewno jest wielkość działu strategii i jego doświadczenie. Ale nie tylko! W jednym zespole łączymy kompetencje w zakresie budowania marek, z doświadczeniem w tworzeniu platform komunikacji, optymalnych inwestycji w media oraz w wykorzystaniu technologii w komunikacji z konsumentem. Takie unikalne podejście do strategii i model współpracy umożliwia nam łączenie mediów, kreacji, ecommerce oraz narzędzi i badań pod jednym dachem #BezSilosów.

Komunikacja, która razem z mediami tworzy jedną całość

"W przygotowanej przez Was strategii nie widziałem, gdzie kończy się praca agencji reklamowej, a gdzie zaczyna się część przygotowana przez dom mediowy. Wreszcie otrzymałem jedną, spójną rekomendacje" - to najlepszy opis produktu, który oferujemy. Zapewniamy klientom najlepszą na rynku synergię mediów i kreacji.

Tworzenie kreacji, która jest "media ready"

Co to znaczy, że nasze kreacje są "media ready"? To optymalne wykorzystanie formatów, technologii i nowych możliwości, jakie oferują reklamodawcy. To także bardzo szybki proces wprowadzania zmian w komunikacji, gdy tylko widzimy, że wyniki kampanii mogą być lepsze. Jeden wspólny framework pracy dla mediów i kreacji koncentruje całość działań na efekcie biznesowym klienta. Kiedy inne agencje są w środku takiej transformacji modelu współpracy z klientem, my mamy za sobą już 5 lat pracy Group One w tym właśnie modelu.

Unikalne kompetencje digitalowe połączone z najwyższą efektywnością zakupu TV

Ekspertyza w obszarze digitalu, czy doskonałe warunki zakupu mediów tradycyjnych, to częsty dylemat przed jakim staje klient, który w efekcie zmuszony jest do wyboru dwóch agencji. W Value Media potrafimy doskonale połączyć te elementy. W obszarze digital marketingu nie mamy sobie równych. Jednocześnie będąc jedną z największych agencji mediowych na rynku, gwarantujemy klientom nie tylko doskonałe warunki zakupu TV, ale przede wszystkim pełną realizację wszystkich parametrów kampanii.

One stop shop for ecommerce

Oferowanie rozwiązań end-to-end dla ecommerce jest misją Salestube. Oferujemy unikalne połączenie ekspertyzy w budowaniu sklepów ecommerce i ich obsługi z budowaniem jakościowego ruchu na stronę. Całość spina technologia, której jesteśmy resellerem oraz najlepsze na rynku kompetencje analityczne

    Napisz do nas

    Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin