Netia wprowadza nową ofertę do użytkowników Neostrady

Netia oferuje dostęp do sieci o przepustowości do 20 Mb/s. Dostępna na uwolnionych liniach byłego monopolisty, w ramach dostępu regulowanego LLU, kosztuje 49,90 zł miesięcznie (z e-fakturą). Oferta skierowana jest wyłącznie do nowych klientów Grupy Netia, aktywnych użytkowników usług na bazie łączy Orange Polska. Z Dropssa mogą skorzystać wszyscy, którzy zawrą z operatorem umowę na czas nieokreślony.
W przeciwieństwie do konkurencji, kupując internet Dropss, klient nie musi (a nawet nie może!) kupić usługi telefonicznej i nie ponosi opłaty za utrzymanie łącza, która w Orange Polska wynosi 29,24 zł brutto.

- Dropss to największe wydarzenie w zakresie dostępu do internetu na łączach Orange Polska, dawnej Telekomunikacji Polskiej od 2007 r., kiedy nastąpiło zniesienie monopolu, co doprowadziło do spadku cen i likwidacji limitów transmisji danych na łączach stacjonarnych - twierdzi Tomasz Szopa, dyrektor generalny rynku klientów indywidualnych w Netii. - Jestem przekonany, że Dropss ze swoją niezwykle atrakcyjną ceną i bardzo uczciwymi warunkami pozwoli dotychczasowym użytkownikom Neostrady na odcięcie zbędnych wydatków na  telefon stacjonarny czy utrzymanie łącza i cieszenie się czystym, szybkim internetem bez limitów - dodaje Szopa.

Tę ofertę operator będzie reklamował w internecie (m.in. kampania bannerowa, na portalach). Sprzedaż usługi odbywa się wyłącznie online - poprzez dedykowany website dropss.pl.
 

Zobacz wszystkie