Kazar nowym Klientem Value Media i SalesTube

Do grona klientów Value Media i SalesTube, spółek należących do Group One, dołącza polska marka z kategorii fashion – Kazar. Value Media będzie odpowiedzialne za kompleksową strategię budowania marki. Skalowaniem biznesu marki w e-commerce zajmie się SalesTube.

Kazar to wiodąca marka na polskim rynku, oferująca wysokiej jakości obuwie i akcesoria. Należy do grona najbardziej rozpoznawalnych marek obuwniczych na polskim rynku w segmencie produktów luksusowych.
W ramach rozpoczętej właśnie współpracy Kazar powierzył Value Media opracowanie i realizację kompleksowej strategii komunikacji. Jest to kolejna polska marka, która doceniła doświadczenie, wysokie kompetencje oraz profesjonalne podejście Value Media do realizacji celów biznesowych klienta.


Doradztwem, analityką, a przede wszystkim optymalizacją procesu sprzedaży e-commerce Kazar zajmie się Sales Tube, spółka specjalizująca się w działaniach wspierających rozwój e-biznesu na każdym etapie: od przygotowania projektu i zaplecza technologicznego, przez działania marketingowe, magazynowanie i logistykę, po obsługę procesu posprzedażowego.


“Szukaliśmy partnera, który łączy kompetencje strategiczne dla budowania silnych marek oraz wiedzę ekspercką w obszarze e-commerce i będzie w stanie zwiększać skalę biznesu Kazar. Nasze salony firmowe stworzone są z myślą o najwyższym komforcie klientów. Zadaniem SalesTube będzie dostarczenie użytkownikom podobnego, unikalnego doświadczenia z marką podczas zakupów on-line.” - mówi Bartłomiej German, Dyrektor ds. Kanałów Elektronicznych, Kazar.

Zobacz wszystkie