Value Media fundatorem stażu

"Program Grasz o staż jest ogólnopolskim konkursem organizowanym przez PwC oraz Gazetę Wyborczą. Co roku umożliwia spotkanie pracodawców z wyróżniającymi się na rynku studentami i absolwentami.

Poprzez konkurs, młodzi ludzie z całej Polski mają okazję spróbować swoich sił w grze o płatne, merytoryczne praktyki w najbardziej renomowanych firmach oraz organizacjach rządowych i pozarządowych." (źródło: grasz.pl)

W tym roku jedną z nagród - staż w dziale Client Service, ufundowaliśmy my, czyli Value Media. Najlepiej zadanie rozwiązała Kasia Kostrubiec, która dołączyła już do zespołu Michała Kwita. 

Poniżej kilka słów o Kasi:

Kasia jest młodą ambitną studentką na Uniwersytecie Warszawskim, mimo to ma się już czym pochwalić. Pierwsze doświadczenia zdobywała  na stażu w agencji PR-owej Consulting&More oraz w agencji reklamowej Open Gate na stanowisku Project Managera.  Studentka Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego. 

Od dawna interesuje się mediami (szczególnie digitalowymi) i  public relations.  W wolnych chwilach realizuje swoje społecznikowskie zacięcie – aktywnie działa w Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL i na Paca 40, gdzie organizuje eventy i animuje grupę seniorów.

Cieszymy się, gratulujemy, witamy! 

Zobacz wszystkie