Zostaliśmy partnerem DoubleClick by Google

Utworzyliśmy nową spółkę ReveScore i zostaliśmy pierwszym partnerem technologicznym DoubleClicka na rynek CEE

Nowo utworzona spółka w ramach Group One - ReveScore (www.revescore.com) - została pierwszym partnerem technologicznym platformy marketingowej DoubleClick, należącej do firmy Google. W ramach partnerstwa zespół ReveScore będzie odpowiedzialny za sprzedaż, wsparcie, serwis i konsultacje dotyczące usług całej platformy DoubleClick w 30 krajach CEE.

ReveScore będzie sprzedawał technologię i narzędzia jakie oferuje platforma DoubleClick oraz będzie wsparciem dla klientów w wykorzystaniu wszystkich rozwiązań i usług DoubleClick by Google. ReveScore będzie jednocześnie świadczyć usługi dodatkowe związane z wdrożenieniem, organizacją szkoleń i warsztatów oraz wsparciem technicznym i stałą obsługą klientów wykorzystujących tę technologię. Obszar działania spółki obejmie 30 krajów CEE, m.in.: Polskę, Litwę, Łotwę, Estonię, Czechy, Białoruś, Ukrainę, Słowację, Węgry, Rumunię, Mołdawię, Bułgarię, Słowenię, Chorwację i Serbię. W razie potrzeby również inne kraje regionu.

- To dla nas duże wyróżnienie, że Google wybrał właśnie nas na partnera technologicznego platformy DoubleClick w Europie Środkowo-Wschodniej. Choć to przede wszystkim zasługa zespołu Value Media, który na co dzień z sukcesem wykorzystuje rozwiązania DoubleClick w kampaniach klientów. Z pewnością, dzięki tej współpracy, otwierają się nowe możliwości rozwoju dla całej naszej grupy – mówi Kamil Wiszowaty, CEO ReveScore. Nasza firma nie tylko dynamicznie się rozwija, ale przede wszystkim posiada największe doświadczenie w wykorzystaniu tej technologii. Duże znaczenie ma również nasza innowacyjność w podejściu do biznesu, pomysłowość, znajomość światowych trendów i doświadczenie marketingowe. To są niezbędne elementy, żeby dostarczać oraz wdrażać rozwiązania i usługi DoubleClick w innych firmach – dodaje Kamil Wiszowaty.

CEO spółki ReveScore został Kamil Wiszowaty, stanowisko COO objął Mirosław Sudoł. Do nowej spółki zostanie również zatrudniony dodatkowy zespół ludzi, który będzie odpowiadać za wsparcie technologiczne i merytoryczne klientów ReveScore oraz wdrożenia systemu do obsługi projektów krótkoterminowych.

Zobacz wszystkie