TV

Tworzymy kompleksowe rozwiązania z zakresu kampanii telewizyjnych. Pomagamy na każdym etapie przygotowania kampanii od strategii poprzez zakup, aż do rozliczenia. Autorskie narzędzia pozwalają nam kontrolować kampanie telewizyjne i zarządzać realizacją celów. Zawsze szukamy najefektywniejszych rozwiązań dzięki czemu budujemy biznes naszych klientów.

Digital

Digital jest w naszym DNA. Rekomendujemy rozwiązania w każdym obszarze związanym z digitalem. Posiadamy szerokie kompetencje i pomagamy naszym klientom wybrać najefektywniejszą drogę do wyznaczonego celu. Możemy pochwalić się, że jesteśmy piątą firmą na świecie i pierwszą w Europie Środkowo-Wschodniej z pełną certyfikacją GMP.

Radio

Potrafimy w pełni wykorzystać potencjał jaki daje radio. Jesteśmy ekspertami w przygotowywaniu klasycznych jak również coraz bardziej popularnych crossmediowych kampanii z radiem w roli głównej.
Współpracujemy ze wszystkimi brokerami na rynku. Oprócz planowania i realizacji kampanii pomagamy klientom w negocjacjach warunków zakupowych.

Prasa

Doceniamy potencjał jaki daje naszym klientom prasa. Prasa jest nieocenionym narzędziem zmiany wizerunku marki, daje również możliwość edukowania grupy docelowej klienta z powodzeniem możemy przeprowadzić również kampanię produktową.
Współpracujemy ze wszystkimi wydawnictwami na rynku. Oprócz planowania i realizacji kampanii pomagamy klientom w negocjacjach warunków zakupowych.

OOH

Kampanie w przestrzeni miejskiej to nasza specjalność. Jesteśmy ekspertami w przygotowywaniu kampanii na nośnikach systemowych jak również coraz bardziej popularnych nośników DOOH.
Współpracujemy ze wszystkimi brokerami na rynku. Oprócz planowania i realizacji kampanii pomagamy klientom w negocjacjach warunków zakupowych.

Programmatic Buying

Przygotowujemy i wdrażamy zaawansowane strategie z zakresu programmatic. Jesteśmy w stanie pomóc klientowi na każdym etapie ścieżki zakupowej. Pracujemy z Display & Video 360, dzięki czemu oferujemy szereg zalet niedostępnych dla konkurencji. Mamy gigantyczny zasięg i dostęp do ponad 80 Adexchange, dostęp do YT w ramach platformy targetowanie na widoczność reklam oraz wiele innych.

SEM

Oferujemy pełen zakres usług PPC. Opracowujemy kompleksową odpowiedź na wyzwanie postawione przez klienta od strategii po jej wdrożenie. Klienci widzą efekty już od pierwszych godzin po uruchomieniu kampanii.

SEO

Zwiększamy widoczność wyników organicznych w wyszukiwarkach, oraz odpowiedzi w kluczowych dla klienta segmentach. Poprzez przeprowadzenie audytu i optymalizacji na stronie, oraz skrojonej na miarę kampanii contentowej SEO, wzbogacimy stronę o treści przyjazne dla odbiorców, a dodatkowo wzmocnimy pozycję strony w organicznych wynikach wyszukiwań.

Paid Social

Działamy w naturalnym ekosystemie dla większości ludzi w Polsce - na platformach social media. Dla większości obecność na platformach typu Facebook, Instagram, czy LinkedIn jest legitymizacją danego biznesu. Docieramy do użytkowników na podstawie ich realnych zachowań, czy zainteresowań, co przekłada się na wysoką efektywność realizowanych kampanii.

Afiliacja

Przeprowadzamy kampanie internetowe nastawione na dany efekt. Posiadając własną sieć afiliacyjną, jesteśmy w stanie sprawnie zaproponować dobór działań,, zagwarantować najwyższą jakość działań, napędzać ruch i sprzedaż na każdym etapie lejka zakupowego, oraz dostarczyć niestandardowe rozwiązania najbardziej pasujące do biznesu klienta.

Influencer Marketing

Media społecznościowe stały się niezwykle ważnym polem działań dla marketerów. Znalezienie odpowiedniego ambasadora dla marki, który spełni pokładane w nim nadzieje to niezwykle trudne zadanie. Naszym klientom pomagamy znaleźć odpowiednie osoby, które będą stanowiły potężne wsparcie dla marki. Mamy doświadczenie we współpracy ze sprawdzonymi makro i mikro influencerami, którzy wykonują prace na najwyższym poziomie. Klienta wspieramy na każdym etapie współpracy.

Marketing automation

Prowadzimy działania usprawniające procesy komunikacyjne, marketingowe, oraz sprzedażowe, poprzez wprowadzenie programów i narzędzi zbierających i analizujących dane ze strony. Uzyskane w ten sposób dane i informacje pozwalają na precyzyjną i dopasowaną komunikację z klientami, oraz docieranie do potencjalnych klientów i generowanie leadów sprzedażowych.

Product placement

Marketerzy mierzą się dziś z dużym poziomem clutteru reklamowego. Coraz ciężej sprawić żeby nasza marka wyróżniła się na tle konkurencji. Odpowiedzią jest wyjście poza standardową komunikację i pokazanie marki w otoczeniu i w sytuacjach, gdzie konsument najwyraźniej zobaczy jej unikalne benefity. Naszym klientom oferujemy szyte na miarę rozwiązania z zakresu product placementu. Wspieramy na każdym etapie pracy nad projektem.

Eventy

Dobrze przygotowany event jest potężnym narzędziem w rękach marketera. Może być uzupełnieniem szerszej akcji lub jej centralnym punktem wokół którego zbudujemy całą komunikację klienta. Oferujemy włączenie marki w cykl istniejących sprawdzonych wydarzeń lub stworzenie rozwiązania szytego na miarę o ogólnopolski lub europejskim charakterze

PR

Klasyczna komunikacja to nie wszystko co oferujemy naszym klientom. Niekiedy praca z marką wymaga innej formy działań. Kiedy klienci chcą budować dobry wizerunek, akceptację, życzliwość wobec swojej firmy lub produktu należy wykorzystać PR. Oferujemy kompleksowe działania , pomagamy naszym klientom klientom w budowaniu wizerunku od zera jak również podejmujemy się pomocy w sytuacjach kryzysowych.

Mailing

Mailing jest niezwykle ważnym narzędziem marketingu bezpośredniego. Posiadamy bardzo szeroką bazę dostawców takich jak Allegro czy Dotpay. Mam pełen wachlarz narzędzi od tych nastawionych na budowanie wolumenu do tych skoncentrowanych na maksymalizowaniu CTRu. Dostarczamy państwu kompleksową usługę która zapewnia z realizację kampanii.

Lead
generation

Przygotujemy dla Ciebie zautomatyzowany proces w pozyskiwaniu leadów za pomocą różnych platform i mediów (Facebook, LinkedIn, Email, Google Ads, SEO), w celu budowania bazy kontaktów, zainteresowanych użytkowników i potencjalnych klientów. Posiadając wszelkie zasoby inhouse w prowadzeniu działań Lead Generation, jesteśmy w stanie zoptymalizować proces kosztowo oraz efektywnościowo.

Social media

W ostatnich latach social media stały się jednym z najważniejszych kanałów komunikacji. Tworzą rozbudowany, skomplikowany ekosystem w którym każda platforma rządzi się swoimi prawami, wymaga innej strategii, dopasowanych kreacji i ciągłej atencji ze strony marketera. Oferujemy pomoc w odnalezieniu swojego miejsca w tym środowisku, tak żeby nasza marka mogła najefektywniej wykorzystać potencjał jaki drzemie w tym kanale komunikacji z konsumentem.